چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

نشست مشترک مدیران آموزشی با روسا و نمایندگان مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد

گالری تصاویر

    نشست مشترک مدیران گروه های آموزشی با روسا و نمایندگان بیمارستان ها و کلینیک های تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بمنظور تعامل بیشتر بین این مسئولان برای پیشبرد بهتر اهداف دانشگاه، در سالن حوزه ریاست برگزار شد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در این نشست که با حضور رئیس دانشگاه، معاون آموزشی، مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی، مدیر امور هیات علمی، مدیران گروه های آموزشی و روسای مراکز تابعه دانشگاه برگزار شد، "دکتر میراب زاده" معاون آموزشی دانشگاه در ابتدای جلسه پس از شنیدن گزارش مدیران گروه ها در مورد نحوه کارورزی دانشجویان در مراکز تابعه دانشگاه، از لزوم ادامه فعالیت های آموزشی و تداوم کارورزی های دانشجویان ترم آخر با اولویت حفظ سلامتی استادان و دانشجویان و رعایت دستورالعمل های بهداشتی سخن گفت.

   وی با اشاره به حمایت معاونت درمان دانشگاه در تهیه امکانات بهداشتی همچون ماسک و مواد ضدعفونی کننده جهت ایمن سازی محیط حضور دانشجویان، از روسای مراکز و بیمارستان های تابعه دانشگاه خواست تا با معاونت آموزشی در جهت تسهیل امور آموزشی ارتباط و مکاتبه مستقیم داشته باشند و با عضویت معاونان آموزشی بیمارستان ها و روسای مراکز در کمیته کووید19 ، افزایش تعامل آنان با معاونت آموزش صورت پذیرد، ضمن آنکه بر حضور شخص روسای مراکز تابعه دانشگاه در اینگونه جلسات تاکید نمود.

   "دکتر میراب زاده" در پایان، فرم های جدید تمام وقت جغرافیایی اعضای هیات علمی را زمینه ساز فرصتی دانست که همکاری های معاونت آموزش و معاون درمان دانشگاه و بهره گیری از دانش تخصصی اساتید در بیمارستان ها و مراکز تابعه دانشگاه را گسترده تر می سازد.

   در ادامه، روسای کلینیک های اسماء و نظام مافی و نمایندگان بیمارستان های روانپزشکی رازی و توانبخشی رفیده ضمن ارائه گزارشی از وضعیت و نحوه فعالیت مراکز در شرایط کنونی، از روند تعامل و ارتباط این مراکز با گروه های آموزشی دانشگاه گفتند.

    مدیران گروه های آموزشی نیز چگونگی تداوم برنامه های آموزشی دانشجویان از زمان تعطیلی دانشگاه ها و روش های بکارگرفته برای برگزاری دوره های کارورزی دانشجویان گروه مربوطه را توضیح دادند.

    "دکتر امیرمسعود عرب" رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نیز طی سخنانی از همه اعضای هیات علمی بعنوان « سرمایه های دانشگاه » نام برد و از آنان که طی ماه های گذشته به روش های مختلف، ارتباط خود را بلحاظ علمی و عاطفی با دانشجویان حفظ کردند و با تلاش خود و با تکیه بر روحیه همکاری و توان تخصصی همکاران واحد IT دانشگاه، آموزش ها را با بالاترین کیفیت ممکن ادامه دادند، تشکر و قدردانی کرد.

    وی افزود: هرچند که آموزش مجازی، ایده آل و کاملترین روش آموزش نیست اما با توجه به شرایط بحرانی حاکم بر کل جهان بلحاظ شیوع ویروس کرونا، که باید دانشجویان و اعضای هیات علمی را از ابتلا به این ویروس خطرناک دور نگه داریم و هم از وقفه و کم رنگ شدن فعالیت های آموزشی جلوگیری کنیم، شاهد بیشترین تلاش در تداوم آموزش ها بصورت مجازی و با بالاترین کیفیت ممکن بودیم، چرا که اعتقاد داریم در هر شرایطی، دانشجویان ما باید با دانش و آگاهی لازم نسبت به تخصصشان فارغ التحصیل بشوند تا در آینده با حضور بر بالین بیماران و یا مددجویان بتوانند خدمات لازم و مطلوب را ارائه بدهند.

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تاکید کرد که باید با همفکری بیشتر و هم راستا شدن عقایدمان، این شرایط را مدیریت کنیم تا خروجی این گفتمان، حاوی اطلاعات شفاف و زلالی برای دانشجویان و راهنمای مناسبی برای آنان باشد.

   در بخش پایانی این جلسه نیز برخی از مدیران گروه های آموزشی و روسای مراکز درمانی تابعه دانشگاه، از پشتیبانی مادی و معنوی ریاست دانشگاه و معاون آموزشی در تدارک امکانات فنی و اجرایی برای پیشبرد اهداف آموزشی، تحقیقاتی (مدیریت پایان نامه ها) ، درمانی و توانبخشی، قدردانی کردند و "دکتر سهیلا شهشهانی" مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی نیز درباره عدم امکان استفاده از مرخصی تحصیلی در صورت اقدام برای پروپوزال و نحوه برگزاری امتحانات مجازی توضیحاتی ارائه نمودند. 

انتهای پیام/


١١:١٩ - پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩    /    عدد : ١٦٩٤٦    /    تعداد نمایش : ٢٦٨٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج