چاپ        ارسال به دوست

در جمع اعضای هیات رئیسه دانشگاه؛

معاون جدید توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی معرفی شد

   دکتر حمیدرضا خانکه سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (دوشنبه) در نشست هیات رئیسه دانشگاه، دکتر« مهرداد فرخی » عضو هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی را بعنوان معاون جدید توسعه مدیریت و منابع این دانشگاه معرفی ، و  از خدمات صادقانه دکتر بابک گراوند در طول مسئولیت معاونت توسعه مدیریت دانشگاه قدردانی کرد.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در این نشست و با حضور اعضای هیات رئیسه، دکتر خانکه با اعطای لوح و اهدای هدیه از خدمات دکتر گراوند در طول مسئولیت معاونت توسعه مدیریت تقدیر کرده و با ارائه ابلاغیه معاونت توسعه مدیریت دانشگاه و اهدای یک جلد کلام الله مجید به دکتر « مهرداد فرخی »، برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

   دکتر خانکه سرپرست دانشگاه طی سخنانی با اشاره به فعالیت خود طی سه سال گذشته که بیشتر به توسعه علمی پرداخت، گفت: طی این مدت از قبول مسئولیت اجرایی دوری کردم و حتی از پذیرش مسئولیت در مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت در منطقه مدیترانه شرقی (EMRO) نیز خودداری کردم ولی با توجه به اینکه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را خانه خود می دانم که از جوانی در آن ، فرصت انجام خطا و رشد را داشتم، این مسئولیت را پذیرفتم.

    وی افزود: سرپرستی دانشگاه را " امانتی " می دانم که از روسای پیشین دانشگاه به دست ما رسیده و بعدا هم از من به دیگری می رسد و طی مدت مسئولیتم، ثانیه ای را هدر نخواهم داد و در حفظ و ارتقای امانتی که به دستم داده شده، کوتاهی نخواهم کرد و روزی که به من بگویند، این مسئولیت را به شخص دیگری بسپارم، خوشحال می شوم که می توانم به فعالیت علمی خود ادامه بدهم.

   دکتر خانکه با تاکید بر اینکه در مدیریت کلان دانشگاه، همه عضو یک خانواده هستیم و نیت به تغییر در دانشگاه نیست، گفت: اما با توجه به شرایط جسمانی دکتر گراوند، با درخواست ایشان موافقت شد ولی همچنان عضو تیم ما خواهند بود و از تجربه ایشان استفاده می شود. ایشان خدمات خوبی طی مدت مسئولیت معاونت توسعه داشتند که جای تقدیر و تشکر دارد.

   وی همچنین با معرفی دکتر مهرداد فرخی بعنوان معاون توسعه مدیریت دانشگاه، افزود: دکتر فرخی از پنج سال پیش به جمع اعضای هیات علمی پیوستند و برغم اینکه تمایلی به پذیرش مسئولیت اجرایی نداشتند، اما براساس خواست من، این مسئولیت را قبول کردند.

   گفتنی است، دکتر « مهرداد فرخی » دارای دکترای رشته بهداشت محیط، و استاد مهندسی بهداشت محیط گروه علوم بالینی، دانشکده علوم توانبخشی و مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایا دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی می باشد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٦:٢٠ - دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٥٢٠    /    تعداد نمایش : ٤٧١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج