چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

شهردار منطقه 20 تهران از مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی دیدن کرد

   دکتر افشاری شهردار منطقه 20 تهران و هیات همراه روز یکشنبه از مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی دیدن کرده و طی نشستی با مسئولان این مرکز درمانی، در مورد مسایل مشترک تبادل نظر کردند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی مرکز رازی، در نشست مسئولان شهرداری منطقه 20 و مرکز روانپزشکی رازی، مسایل مربوط به مرکز و نیازهای آموزشی و درمانی شهرداری منطقه مطرح شد.

    براساس این گزارش، « ساماندهی فضای سبز، تهیه زیرساخت های لازم برای توسعه فضای سبز و امکانات آبیاری مکانیزه، مقاوم سازی ساختمان ها و مرمت بناهای قدیمی، جمع آوری سگ های ولگرد اطراف مرکز رازی، بازسازی دیوار مشترک بیمارستان با کارخانه سیمان که در مجاورت واقع شده است »، از جمله مسایل مورد نظر مسئولان مرکز روانپزشکی رازی بود که در این نشست مشترک بیان شد.

    همچنین، مسئولان شهرداری منطقه 20 در این نشست ، « همیاری تیم های تخصصی مرکز روانپزشکی رازی جهت همکاری با 20 خانه سلامت تحت پوشش شهرداری منطقه 20 تهران و تهیه محتواهای آموزشی مربوط به سلامتی و ارائه آن به شهرداری منطقه جهت اطلاع رسانی جامع در فضای مجازی » را درخواست کردند.

    مقرر شد تا تفاهم نامه ای فی مابین شهرداری منطقه 20 و مرکز روانپزشکی رازی برای همکاری در خصوص مسایل مطرح شده، تنظیم و ارائه شود.

   گفتنی است، مرکز آموزشی - درمانی روانپزشکی رازی که تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، انواع خدمات درمانی بیماری های اعصاب و روان را به مددجویان و نیازمندان ارائه می دهد، در منطقه امین آباد شهرستان ری واقع شده است.


انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نائیجی - نعیمی پور


٠٩:٠٥ - دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٥١٦    /    تعداد نمایش : ٢٩٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج